1SFL587102R1400 Контактор AF305-40-00-14, катушка 250-500В AC/DC
Артикул:
1SFL587102R1400
Вес (кг):
6.1
Объем (дм3):
5.83
1. Общая информация
Тип расширенного изделия:AF305-40-00-14
Европейский товарный код (EAN):7320500504987
Описание в каталоге:AF305-40-00-14 Contactor
Длинное описание:A 3-phase Contactor suitable for various applications such as Motor starting, Isolation, By-pass and Distribution application up to max 1000 V. Operated with wide control voltage range 250-500 V, 50/60 Hz and DC
Package Level 1 Units:box 1 штука
Ширина пакета уровня 1:212 mm
Package Level 1 Depth / Length:262 mm
Package Level 1 Height:212 mm