1SFL587102R1311 Контактор AF305-40-11-13, катушка 100-250В AC/DC
Артикул:
1SFL587102R1311
Вес (кг):
6.1
Объем (дм3):
5.83
1. Общая информация
Тип расширенного изделия:AF305-40-11-13
Европейский товарный код (EAN):7320500505007
Описание в каталоге:AF305-40-11-13 Contactor
Длинное описание:A 3-phase Contactor suitable for various applications such as Motor starting, Isolation, By-pass and Distribution application up to max 1000 V. Operated with wide control voltage range 100-250 V, 50/60 Hz and DC
E-Number (Norway):4117789
E-Number (Sweden):3210344
3. Container Information
Package Level 1 Units:box 1 штука
Ширина пакета уровня 1:212 mm
Package Level 1 Depth / Length:262 mm
Package Level 1 Height:212 mm