1SFL527102R1300 Контактор AF205-40-00-13, катушка 100-250В AC/DC
Артикул:
1SFL527102R1300
Вес (кг):
4
Объем (дм3):
4.18
1. Общая информация
Тип расширенного изделия:AF205-40-00-13
Европейский товарный код (EAN):7320500503652
Описание в каталоге:AF205-40-00-13 Contactor
Длинное описание:A 3-phase Contactor suitable for various applications such as Motor starting, Isolation, By-pass and Distribution application up to max 1000 V. Operated with wide control voltage range 100-250 V, 50/60 Hz and DC
Package Level 1 Units:box 1 штука
Ширина пакета уровня 1:166 mm
Package Level 1 Depth / Length:238 mm
Package Level 1 Height:180 mm